Acceptance of digital currencies by Amazon
27 جولای

یکی از کارمندان داخلی و آگاه آمازون اظهار داشت که این شرکت درصدد آن است تا بیت کوین را به‌عنوان یک روش پرداختی بپذیرد. به احتمال زیاد پذیرش ارزهای دیجیتال تا پایان همین سال توسط آمازون آغاز خواهد شد. او در ادامه اضافه کرده است که به‌‌غیر از بیت کوین، اتریوم، کاردانو و بیت کوین کش نیز جزو گزینه‌های آمازون هستند.

در روز جمعه پس از آن‌که آمازون یک آگهی شغلی در ارتباط با استخدام کارشناس بلاک چین و ارزهای دیجیتال منتشر کرد، اطلاعاتی جدید مرتبط با برنامه‌های پیش روی ارز دیجیتال این شرکت به بیرون درز کرد.

فردی ناشناس به نشریه بریتانیایی سیتی‌ ای‌ام (City A.M) گفت که این غول تجارت الکترونیک درصدد آن است تا در سال جاری پذیرش بیت کوین را به‌عنوان یک روش پرداختی برای محصولات و خدمات آغاز کند. اگر ادعای این منبع صحت داشته باشد، چنین تحولی می‌تواند پتانسیل پذیرش بیت کوین در سراسر جهان را با شدت بسیاری افزایش دهد.

جدای از این، آن کارمند ناشناس آمازون بیان کرد که این شرکت سال‌هاست که بر روی پروژه ارز دیجیتال خود کار می‌کند و این بدان معناست که آمازون دیگر بررسی‌های خود را به پایان رسانده است.

این فرد ناشناس ادامه داد:

این حرکت تنها به پیاده‌سازی راهکارهای پذیرش ارزهای دیجیتال در پرداخت‌ها ختم نخواهد شد. این تحولی کامل است، به خوبی در مورد آن بحث شده و بخشی جدایی‌ناپذیر از سازوکار فعالیت‌های آینده آمازون خواهد بود.

کارمند ناشناس آمازون اضافه کرده است که کار این شرکت با بیت کوین به پایان نمی‌رسد و پس از پذیرش بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار، به سراغ اتریوم، کاردانو و بیت کوین کش نیز خواهد رفت.

او در ادامه صحبت‌هایش افزود:

این اتفاق چندان طول نخواهد کشید، به دلیل آن‌که برنامه‌ها از قبل آماده شده‌اند و آنها [آمازون] از سال ۲۰۱۹ بر روی آن کار می‌کنند.

اینگونه که به نظر می‌رسد سومین شرکت سهامی بزرگ ایالات متحده، در حال آماده شدن برای راه‌اندازی ارز دیجیتال بومی خودش است.

وب سرویس آمازون، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه آمازون که در زمینه پردازش ابری درحال فعالیت است، پیش‌تر از این در نوامبر ۲۰۱۸ (آبان ۹۷) دو سرویس بلاک چینی را راه‌اندازی کرده است. این دو سرویس دقیقاً یک سال پس از آن راه‌اندازی شدند که اندی جیسی (Andy Jassy)، مدیرعامل فعلی آمازون، اعلام کرده بود که این شرکت تاکنون اهمیت بلاک چین را نادیده گرفته است.

منبع:”u.today

دیدگاه بگذارید