Bitcoin Price Rallies 13%
28 جولای

قیمت بیت کوین در ساعاتی قبل از مرز ۱۱,۰۰۰ دلار نیز عبور کرد و توانست تا محدوده ۱۱,۳۰۰ دلاری هم پیش برود. درحالی که افزایش حجم معاملات نشان می‌دهد که خریداران در بازار به‌دنبال افزایش بیشتر قیمت و رساندن آن به سطوح بالاتر هستند.

در طی شش ساعت گذشته و پس از افزایش شدید در حجم معاملات، قیمت بیت کوین توانست مرز ۱۱,۰۰۰ دلار را پشت سر بگذارد. در طی این افزایش قیمت، هر واحد بیت کوین تا ۱۱,۳۹۴ دلار هم معامله شد. تا به حال این رقم بیشترین قیمت ثبت‌شده برای بیت کوین در طول سال ۲۰۲۰ است.

Crypto market weekly price chart

در زمان نگارش این خبر نیز بیت کوین با کاهش قیمت در زیر محدوده ۱۱,۰۰۰ دلاری معامله می‌شود. در حالی که در مدت چند ساعت گذشته، حجم معاملات در تایم فریم یک ساعته همچنان رو به افزایش بوده است. این مسئله می‌تواند در نهایت منجر شود که بار دیگر قیمت بیت کوین برای رسیدن به ۱۱,۳۰۰ دلار خیز بردارد.

Bitcoin daily price chart

داده‌های درون زنجیره‌ای نشان دهنده این است که همزمان با افزایش قیمت بیت کوین به بالای ۱۰,۰۰۰ دلار، حجم سرمایه‌های ورودی به صرافی‌ها هم با جهش همراه بوده است. تحلیل‌گران بلومبرگ نیز بر این باورند که قیمت بیت کوین امسال (میلادی) به بیش از ۱۲,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

قیمت اتر هم تا مرز ۳۳۳.۵۲ دلار صعود کرد که اوج قیمتش در جهش قبلی بود. در حال حاضر ارز شماره دو بازار در محدوده‌ای معادل با زیر ۳۳۰ دلار معامله می‌شود.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال ۳۲۶ میلیارد دلار برآورد شده که بیت کوین سهم ۶۳.۱ درصدی از این بازار را در اختیار خود دارد.

دیدگاه بگذارید