Dogecoin is the main topic of SNL next week
06 مه

مدیرعامل تسلا این را تأیید کرده است که شنبه آینده در برنامه تلویزیونی مشهور Saturday Night Live حضور خواهد داشت و موضوع آن نیز درباره ارز دیجیتال دوج کوین خواهد بود.

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا و شرکت هوافضای اسپیس ایکس، تأیید کرده است که در برنامه مشهور SNL شنبه‌شب آینده، یک بخش کمدی درباره دوج کوین (DOGE) پخش خواهد شد.

ماسک در حساب توییتری خود از ۵۴ میلیون دنبال‌کننده‌اش پرسیده است که این برنامه چه بخش‌هایی داشته باشد. سیلی از درخواست‌ها به‌سرعت سرازیر شد، ولی یک درخواست از میان آن‌ها سر برآورد: دوج کوین.

پس از آن ماسک در پاسخ به این درخواست‌کننده که گفته بود «درباره دوج فادر صحبت کن»، پاسخ داد: «قطعاً». لازم به ذکر است که دوج فادر اشاره به عبارتی دارد که ایلان ماسک هفته گذشته آن را توییت کرده بود. این توییت بار دیگر حواشی پیرامون دوج کوین را تقویت کرد.

تنها همین یک حرف کافی بود که قیمت دوج کوین برای بار دیگر تحت تأثیر یک کلمه از ماسک ۱۰ درصد افزایش یافته و به ۰.۴ دلار برسد.

البته از قبل نیز معلوم بود که ماسک قصد دارد یک بخش نمایشی درباره دوج کوین تولید کند. او در ۲۸ آوریل در توییتی نوشته بود:

دوج فادر؛ SNL هشتم ماه مه.

با این توییت قیمت دوج کوین در آن زمان ۱۵ درصد افزایش یافت.

البته قیمت دوج کوین از آن زمان دوباره به ۰.۳۷ دلار، یعنی قیمتی که پیش از تأیید موضوع برنامه SNL توسط ماسک در آن بود، بازگشته است. پس علت افزایش قیمت چه بود؟

هر دفعه که ایلان ماسک درباره دوج کوین حرف می‌زند، انگار که در حال فریاد زدن در بزرگ‌ترین بلندگوی جهان است. او دیگر به‌قدری درباره دوج کوین توییت کرده است که گویی صدایش گرفته است. انگار که در حال موعظه برای تجمعی مذهبی است.

بسیاری از توییت‌های ماسک درباره دوج کوین دیگر آن تأثیری را که قبل‌تر روی قیمت این ارز دیجیتال داشت، از دست داده است. ولی وقتی او در برنامه SNL درباره دوج کوین صحبت کند، به یک گروه مخاطب کاملاً جدید دست یافته است.

امید گسترده‌ای در میان طرفداران دوج کوین به وجود آمده است که وقتی ماسک در این برنامه از دوج کوین صحبت کند، نظر گروه جدیدی را به خود جلب خواهد کرد و آنها پس از صحبت‌های او برای خرید این ارز دیجیتالی هجوم می‌آورند.

اگر برنامه نمایشی به‌اندازه کافی خنده‌دار، به‌موقع و با دیدگاهی صعودی باشد، انتظار و البته برای کسانی که با این پیش‌بینی در دوج کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند «قمار»، این است که قیمت دوج کوین دوباره به‌شدت بالا خواهد رفت.

منبع: “decrypt

دیدگاه بگذارید