Ripple prices fall 40%
03 فوریه

قیمت ریپل که در روزهای گذشته توانسته بود به محدوده ۰.۷ دلاری و بیشترین میزان در دو ماه گذشته برسد، با کاهش ۴۰ درصدی همراه شده است.

قیمت ریپل در حال حاضر با سقوط ۴۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به حدود ۰.۳۶ دلار رسیده است. این در حالی بود که در روز گذشته قیمت این ارز دیجیتالی تا ۰.۷۵ دلار نیز پیش رفته بود.

در روزهای گذشته حواشی زیادی پیرامون ریپل و قیمت این ارز دیجیتال مطرح شده بود. این حواشی سبب شد که قیمت ریپل تا مرز ۰.۷۵ دلار پیش رود و پس از آن دوباره به حدود ۰.۶ دلار سقوط کند.

بسیاری از تحلیل‌گران اعتقاد دارند که افزایش قیمت ریپل در روزهای گذشته ناشی از پیش‌بینی سرمایه‌گذاران مبنی بر افزایش قیمت بوده است. نباید این را فراموش کرد که در این میان برخی ضررهای هنگفتی را متحمل شدند.

در ارتباط با دلیل کاهش قیمت ریپل می‌توان این احتمال را درنظر گرفت که یک نهنگ از جهش قیمت استفاده کرده و حجم بالایی از ریپل‌های خود را فروخته است. پامپ و دامپ در بازار ارزهای دیجیتال و به‌ویژه بازار ریپل چیز جدیدی به شمار نمی‌آید.

فعالیت‌ها در انجمن ردیت

نکته جالب توجه اینجاست که مدیر انجمن ریپل در ردیت، تالار گفتگوی مربوط به خرید از پیش هماهنگ‌شده را پاک کرده است؛ ولی گروه تلگرامی پر حاشیه ریپل هنوز هم فعال است.

منبع: “coindesk

دیدگاه بگذارید