The first Ripple court hearing was held
23 فوریه

سولومون در باره این موضوع به دادگاه گفته است:

کمی قبل‌تر در روند تأمین دلیل، متوجه شدیم که کمیسیون بورس و اوراق بهادار اواخر سال ۲۰۱۹ با برخی از فعالان حرفه‌ای و سازمان‌یافته بازار ازجمله صرافی‌ها صحبت‌هایی کرده است. [و] ظاهراً این را به آنها اعلام نکرده است که به‌عقیده این کمیسیون، توکن‌های XRP اوراق بهادار یا قراردادهای سرمایه‌گذاری هستند. بار دیگر با پیش‌رفتن این پرونده، این حقایق نیز روشن و مشخص خواهند شد که XRP نمی‌تواند یک اوراق بهادار باشد و یک اوراق بهادار هم نخواهد بود.

بنابر گفته‌های سولمون، گارلینگهاوس درخواستی برای رد پرونده نیز تسلیم دادگاه کرده است.

طبق ادعای کمیسیون بورس آمریکا، گارلینگهاوس از جمله افرادی بوده است که خرید XRP‌ را بین کاربران و فعالان تشویق کرده است. سولومون با رد این مسئله، بر این ادعا پافشاری می‌کند که گارلینگهاوس این موضوع را  نمی‌دانسته است که این احتمال وجود دارد توکن‌های XRP تحت عنوان قرارداد سرمایه‌گذاری قرار گیرد. سولومون در این خصوص بیان کرد:

اتهامات وارده از طرف کمیسیون بورس آمریکا بر خلاف چیزی است که آنها می‌خواهند انجام دهند. آقای گارلینگهاوس این را نمی‌دانست که XRP ممکن است یک قرارداد سرمایه‌گذاری باشد یا پیش‌تر یک قرارداد سرمایه‌گذاری بوده است. او هیچ اعتنایی به این مسئله نداشت.

مارتین فلامنباوم (Martin Flumenbaum)، وکیل کریس لارسن (Chris Larsen)، هم‌بنیان‌گذار ریپل نیز اعلام کرده است که موکلش درخواست رد پرونده را تسلیم دادگاه کرده است.

جورج جراردو اتریرو (Jorge Gerardo Tenreiro)، جان دنیلز (John Daniels) و گروهی دیگر از وکلا، نمایندگی کمیسیون بورس و اوراق بهادار را در دادگاه بر عهده دارند. برطبق اتهامات وارد‌شده به ریپل، این شرکت قراردادهای سرمایه‌گذاری را تحت عنوان XRP به سرمایه‌گذاران عرضه کرده است.

کمیسیون بورس آمریکا به آنالیسا تورس (Analisa Torres)، قاضی فدرال، اعلام کرده است که به احتمال زیاد ثبت دادخواستی برای مقابله به دفاعیه ریپل ثبت خواهد شد. اندرو جی سرسنی (Andrew J. Ceresney)، وکیل شرکت ریپل نیز این کمیسیون را متهم به تلاش در ایجاد اخلال در روند تأمین دلیل کرده است.

منبع: “u.today

دیدگاه بگذارید